Legenda: czerwony (transfer pewny)  zielony (transfer niepewny)

Statystyki drużyny

Aktualności

Dreszczyk emocji w Stargardzie

• autor: bak_bartek, 2021-09-06 10:58

Błękitni na własnym stadionie pokonują w 6 kolejce o mistrzostwo III ligi gr. II Bałtyk Gdynia 3:2.

Biało-niebiescy od początku atakowali na bramkę Bałtyku. Większość czasu byli przy piłce i dominowali przez pierwszą część gry. Efektem tego były dwie bramki strzelone przez Damiana Niedojada w 27 minucie oraz Adriana Kwiatkowskiego w 39 minucie. Po przerwie w drużynie Błękitnych wkradło się nie potrzebne rozluźnienie i oddanie pola gry gościom. W 59 minucie kontaktowego gola zdobył Michał Marczak, a 7 minut później bardzo ładnym strzałem z okolicy 16 metrów wyrównał Mateusz Gułajski. Na szczęście Błękitni nie podłamali się i walczyli do końca. Bramkę dającą 3 punkty zdobył w 82 minucie, wprowadzony w drugiej połowie Marcin Rajch. Smaku dodała uroda tej bramki. Marcin minął kilku zawodników na lewym skrzydle, huknął ze skraju pola karnego w długi róg, tym samym umieszczając piłkę w okienku bramki.

Stargardzianie kolejne spotkanie zagrają już w najbliższą środę 8 września o godzinie 17:00. Na wyjeździe podejmiemy beniaminka Zawiszę Bydgoszcz.