Legenda: czerwony (transfer pewny)  zielony (transfer niepewny)

Statystyki drużyny

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: bak_bartek, 2015-08-31 22:44

Błękitni zagrali dziś z liderem tabeli Stalą Mielec. Mimo, że początek spotkania ułożył się bardzo dobrze, bo nasi piłkarze wygrywali 2:0, to jednak przegrali to spotkanie 3:2.Obie bramki zdobył Michał Magnuski. Drugi gol to stadiony świata. Piękne uderzenie z powietrza z okolic 30-40 metra. Gol padł w 44 minucie i tak powinna się zakończyć 1 połowa, jednakże to gospodarze zdobyli bramkę do szatni, gdyż w 45 minucie sposób na Marka Ufnala znalazł Sebastian Łętocha. Na 2:2 strzelił były zawodnik Floty Świnoujście Sebastian Zalepa, a bramkę dającą 3 pkt gospodarzom zdobył w 86 minucie Michał Bierzało.

To już kolejny mecz bez punktów. Mimo, że gra Błękitnych wyglądała ciut lepiej, to napewno nie jest to czego oczekują kibice. Czas wyjść ze strefy spadkowej i opuścić OSTATNIE miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że przełamanie nastąpi w sobotę 5 września o 15:00, gdzie podejmiemy u siebie Wisłę Puławy.