Błękitni Stargard - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Transfery

2021/2022

 

Przybyli:

Maciej Liśkiewicz (TSG Neustrelitz)
Konrad Prawucki (Flota Świnoujście)
Jakub Świder (Chemik Police)
Marcin Rajch (Górnik Konin)

Paweł Jałoszyński (Gryf Kamień Pomorski)
Grzegorz Tarasiewicz (Flota Świnoujście)
Oliwer Kowalik (Siarka Tarnobrzeg)
Daniel Bałos (Lubań Maniowy)
Kacper Friska (Nielba Wągrowiec)
Bartłomiej Zdunek (Rezerwy)
Jakub Koczorowski (Juniorzy)
Oliver Kliś (Juniorzy)
Przemysław Białek (Juniorzy)
Daniel Stereńczak (Juniorzy)
Bartosz Makowski (Juniorzy)
Michał Krysiak (Juniorzy)

 

Odeszli:

Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko Biała)
Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów)
Bartłomiej Mruk (Pogoń Szczecin)
Hubert Krawczun (Olimpia Elbląg)

Filip Karmański (Olimpia Grudziądz)
Tomasz Kaczmarek (Olimpia Grudziądz)
Tobiasz Weinzettel (Małapanew Ozimek)
Bartosz Boniecki (Pogoń II Szczecin)
Jan Andrzejewski (Polonia Środa Wielkopolska)
Jakub Ostrowski (Znicz Pruszków)
Aleksander Theus (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
Błażej Starzycki (Pogoń II Szczecin)
Michał Cywiński (Olimpia Grudziądz)
Kamil Walków (Świt Skolwin)
Oskar Ryk (Arka Gdynia)
Bartosz Sitkowski (RKS Radomsko)
Gracjan Groński (Gryf Kamień Pomorski)
Krystian Mądrowski (Gry Kamień Pomorski)
Błażej Klimek (??)



Legenda: czerwony (transfer pewny)  zielony (transfer niepewny)

 

 

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-08-07 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1 Unia Janikowo zobacz ›
2021-08-07 Bałtyk Koszalin 0:1 Elana Toruń zobacz ›
2021-08-07 Polonia Środa Wielkopolska 1:2 Błękitni Stargard relacja ›
2021-08-07 KP Starogard Gdański 1:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
2021-08-07 Stolem Gniewino 3:1 GKS Przodkowo zobacz ›
2021-08-07 Olimpia Grudziądz 1:0 Kluczevia Stargard zobacz ›
2021-08-07 Zawisza Bydgoszcz 0:2 Jarota Jarocin zobacz ›
2021-08-08 Świt Skolwin 3:2 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2021-08-08 Bałtyk Gdynia 2:1 Sokół Kleczew zobacz ›
2021-08-14 Unia Janikowo 0:0 Jarota Jarocin zobacz ›
2021-08-14 Sokół Kleczew 2:0 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
2021-08-14 Olimpia Grudziądz 2:0 Bałtyk Gdynia zobacz ›
2021-08-14 Kotwica Kołobrzeg 5:0 Kluczevia Stargard zobacz ›
2021-08-14 GKS Przodkowo 0:1 Świt Skolwin zobacz ›
2021-08-14 Błękitni Stargard 1:0 KP Starogard Gdański relacja ›
2021-08-14 Elana Toruń 2:4 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
2021-08-14 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2021-08-15 Pogoń II Szczecin 2:3 Stolem Gniewino zobacz ›
2021-08-18 Bałtyk Koszalin 1:2 Unia Janikowo zobacz ›
2021-08-18 Polonia Środa Wielkopolska 2:2 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2021-08-18 KP Starogard Gdański 4:3 Elana Toruń zobacz ›
2021-08-18 Stolem Gniewino 0:0 Błękitni Stargard relacja ›
2021-08-18 Świt Skolwin 1:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
2021-08-18 Kluczevia Stargard 1:3 GKS Przodkowo zobacz ›
2021-08-18 Bałtyk Gdynia 1:2 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2021-08-18 Zawisza Bydgoszcz 0:2 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2021-08-18 Sokół Kleczew 1:1 Jarota Jarocin zobacz ›
2021-08-21 Unia Janikowo 0:1 Sokół Kleczew zobacz ›
2021-08-21 Kotwica Kołobrzeg 1:1 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
2021-08-21 GKS Przodkowo 1:1 Bałtyk Gdynia zobacz ›
2021-08-21 Błękitni Stargard 0:2 Świt Skolwin relacja ›
2021-08-21 Elana Toruń 5:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2021-08-21 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:0 KP Starogard Gdański zobacz ›
2021-08-22 Olimpia Grudziądz 4:1 Jarota Jarocin zobacz ›
2021-08-22 Pogoń II Szczecin 5:0 Kluczevia Stargard zobacz ›
2021-08-22 Bałtyk Koszalin 1:1 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
2021-08-27 Polonia Środa Wielkopolska 4:1 Unia Janikowo zobacz ›
2021-08-27 Bałtyk Gdynia 2:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
2021-08-28 KP Starogard Gdański 2:2 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2021-08-28 Stolem Gniewino 2:4 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2021-08-28 Jarota Jarocin 0:2 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2021-08-28 Sokół Kleczew 1:2 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2021-08-28 Błękitni Stargard 2:0 Kluczevia Stargard relacja ›
2021-08-28 GKS Przodkowo 1:1 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
2021-08-29 Świt Skolwin 3:0 Elana Toruń zobacz ›
2021-09-03 Polonia Środa Wielkopolska 0:1 KP Starogard Gdański zobacz ›
2021-09-04 Unia Janikowo 0:1 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2021-09-04 Kotwica Kołobrzeg 2:0 Sokół Kleczew zobacz ›
2021-09-04 GKS Przodkowo 0:1 Jarota Jarocin zobacz ›
2021-09-04 Błękitni Stargard 3:2 Bałtyk Gdynia relacja ›
2021-09-04 Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:0 Świt Skolwin zobacz ›
2021-09-04 Bałtyk Koszalin 0:3 Stolem Gniewino zobacz ›
2021-09-05 Pogoń II Szczecin 0:2 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
2021-09-05 Elana Toruń 1:1 Kluczevia Stargard zobacz ›
2021-09-08 KP Starogard Gdański 0:1 Unia Janikowo zobacz ›
2021-09-08 Stolem Gniewino 1:4 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
2021-09-08 Świt Skolwin 0:1 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2021-09-08 Kluczevia Stargard 1:1 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2021-09-08 Bałtyk Gdynia 2:3 Elana Toruń zobacz ›
2021-09-08 Zawisza Bydgoszcz 1:4 Błękitni Stargard relacja ›
2021-09-08 Jarota Jarocin 1:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
2021-09-08 Sokół Kleczew 2:0 GKS Przodkowo zobacz ›
2021-09-08 Olimpia Grudziądz 0:1 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2021-09-11 Unia Janikowo 1:4 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2021-09-11 GKS Przodkowo 0:4 Olimpia Grudziądz zobacz ›
2021-09-11 Błękitni Stargard 0:0 Jarota Jarocin relacja ›
2021-09-11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3:1 Bałtyk Gdynia zobacz ›
2021-09-12 Pogoń II Szczecin 2:1 Sokół Kleczew zobacz ›
2021-09-12 Elana Toruń 2:2 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
2021-09-12 Bałtyk Koszalin 4:1 Kluczevia Stargard zobacz ›
2021-09-12 Polonia Środa Wielkopolska 0:1 Świt Skolwin zobacz ›
2021-09-12 KP Starogard Gdański 1:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2021-09-17 Bałtyk Gdynia 2:2 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2021-09-18 Stolem Gniewino 1:3 Unia Janikowo zobacz ›
2021-09-18 Świt Skolwin 3:1 KP Starogard Gdański zobacz ›
2021-09-18 Kluczevia Stargard 0:2 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
2021-09-18 Zawisza Bydgoszcz 4:1 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
2021-09-18 Jarota Jarocin 1:2 Elana Toruń zobacz ›
2021-09-18 Sokół Kleczew 2:0 Błękitni Stargard relacja ›
2021-09-18 Olimpia Grudziądz 2:3 Pogoń II Szczecin zobacz ›
2021-09-18 Kotwica Kołobrzeg 2:0 GKS Przodkowo zobacz ›
10  2021-09-25 Unia Janikowo 2:1 GKS Przodkowo zobacz ›
10  2021-09-25 Pogoń II Szczecin 1:1 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
10  2021-09-25 Błękitni Stargard 0:3 Olimpia Grudziądz relacja ›
10  2021-09-25 Elana Toruń 2:4 Sokół Kleczew zobacz ›
10  2021-09-25 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:0 Jarota Jarocin zobacz ›
10  2021-09-25 Bałtyk Koszalin 2:2 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
10  2021-09-25 Polonia Środa Wielkopolska 3:2 Bałtyk Gdynia zobacz ›
10  2021-09-25 KP Starogard Gdański 1:0 Kluczevia Stargard zobacz ›
10  2021-09-25 Stolem Gniewino 3:2 Świt Skolwin zobacz ›
11  2021-10-02 Świt Skolwin 2:3 Unia Janikowo zobacz ›
11  2021-10-02 Kluczevia Stargard 1:1 Stolem Gniewino zobacz ›
11  2021-10-02 Bałtyk Gdynia 0:2 KP Starogard Gdański zobacz ›
11  2021-10-02 Zawisza Bydgoszcz 1:0 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
11  2021-10-02 Jarota Jarocin 1:2 Bałtyk Koszalin zobacz ›
11  2021-10-02 Sokół Kleczew 1:2 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
11  2021-10-02 Olimpia Grudziądz 4:1 Elana Toruń zobacz ›
11  2021-10-02 Kotwica Kołobrzeg 2:1 Błękitni Stargard relacja ›
11  2021-10-02 GKS Przodkowo 0:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
12  2021-10-09 Unia Janikowo 2:1 Pogoń II Szczecin zobacz ›
12  2021-10-09 Błękitni Stargard 0:0 GKS Przodkowo relacja ›
12  2021-10-09 Elana Toruń 0:1 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
12  2021-10-09 Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:2 Olimpia Grudziądz zobacz ›
12  2021-10-09 Bałtyk Koszalin 0:1 Sokół Kleczew zobacz ›
12  2021-10-09 Polonia Środa Wielkopolska 1:0 Jarota Jarocin zobacz ›
12  2021-10-09 KP Starogard Gdański 2:3 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
12  2021-10-09 Stolem Gniewino 1:0 Bałtyk Gdynia zobacz ›
12  2021-10-09 Świt Skolwin 3:0 Kluczevia Stargard zobacz ›
13  2021-10-15 GKS Przodkowo 3:2 Elana Toruń zobacz ›
13  2021-10-15 Pogoń II Szczecin 1:2 Błękitni Stargard relacja ›
13  2021-10-16 Kluczevia Stargard 1:2 Unia Janikowo zobacz ›
13  2021-10-16 Bałtyk Gdynia 2:3 Świt Skolwin zobacz ›
13  2021-10-16 Zawisza Bydgoszcz 2:0 Stolem Gniewino zobacz ›
13  2021-10-16 Jarota Jarocin 1:3 KP Starogard Gdański zobacz ›
13  2021-10-16 Sokół Kleczew 3:0 Polonia Środa Wielkopolska zobacz ›
13  2021-10-16 Olimpia Grudziądz 4:0 Bałtyk Koszalin zobacz ›
13  2021-10-16 Kotwica Kołobrzeg 1:3 Pogoń Nowe Skalmierzyce zobacz ›
14  2021-10-23 Unia Janikowo 6:1 Błękitni Stargard zobacz ›
14  2021-10-23 Elana Toruń 5:0 Pogoń II Szczecin zobacz ›
14  2021-10-23 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5:1 GKS Przodkowo zobacz ›
14  2021-10-23 Bałtyk Koszalin 1:4 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
14  2021-10-23 Polonia Środa Wielkopolska 0:0 Olimpia Grudziądz zobacz ›
14  2021-10-23 KP Starogard Gdański 0:2 Sokół Kleczew zobacz ›
14  2021-10-23 Stolem Gniewino 1:1 Jarota Jarocin zobacz ›
14  2021-10-23 Świt Skolwin 1:1 Zawisza Bydgoszcz zobacz ›
14  2021-10-23 Kluczevia Stargard 1:2 Bałtyk Gdynia zobacz ›
15  2021-10-30 Bałtyk Gdynia Unia Janikowo 17:00
15  2021-10-30 Zawisza Bydgoszcz Kluczevia Stargard 17:00
15  2021-10-30 Jarota Jarocin Świt Skolwin 17:00
15  2021-10-30 Sokół Kleczew Stolem Gniewino 17:00
15  2021-10-30 Olimpia Grudziądz KP Starogard Gdański 17:00
15  2021-10-30 Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wielkopolska 17:00
15  2021-10-30 GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin 17:00
15  2021-10-30 Pogoń II Szczecin Pogoń Nowe Skalmierzyce 17:00
15  2021-10-30 Błękitni Stargard Elana Toruń 13:00
16  2021-11-06 Unia Janikowo Elana Toruń 17:00
16  2021-11-06 Pogoń Nowe Skalmierzyce Błękitni Stargard 12:00
16  2021-11-06 Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin 17:00
16  2021-11-06 Polonia Środa Wielkopolska GKS Przodkowo 17:00
16  2021-11-06 KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg 17:00
16  2021-11-06 Stolem Gniewino Olimpia Grudziądz 17:00
16  2021-11-06 Świt Skolwin Sokół Kleczew 17:00
16  2021-11-06 Kluczevia Stargard Jarota Jarocin 17:00
16  2021-11-06 Bałtyk Gdynia Zawisza Bydgoszcz 17:00
17  2021-11-13 Zawisza Bydgoszcz Unia Janikowo 17:00
17  2021-11-13 Jarota Jarocin Bałtyk Gdynia 17:00
17  2021-11-13 Sokół Kleczew Kluczevia Stargard 17:00
17  2021-11-13 Olimpia Grudziądz Świt Skolwin 17:00
17  2021-11-13 Kotwica Kołobrzeg Stolem Gniewino 17:00
17  2021-11-13 GKS Przodkowo KP Starogard Gdański 17:00
17  2021-11-13 Pogoń II Szczecin Polonia Środa Wielkopolska 17:00
17  2021-11-13 Błękitni Stargard Bałtyk Koszalin 13:00
17  2021-11-13 Elana Toruń Pogoń Nowe Skalmierzyce 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2021-08-04 Sokół Ostróda 4:2 Błękitni Stargard relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-07-14 Błękitni Stargard 3:1 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2021-07-17 Polonia Środa Wielkopolska 1:3 Błękitni Stargard zobacz ›
2021-07-24 Warta Gorzów Wielkopolski 1:2 Błękitni Stargard zobacz ›
2021-07-27 Błękitni Stargard 2:3 Gwardia Koszalin zobacz ›
2021-07-31 Błękitni Stargard 0:0 Flota Świnoujście zobacz ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni StargardElana Toruń
Błękitni Stargard   Elana Toruń
2021-10-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Unia Janikowo 6:1 Błękitni Stargard
2021-10-23, 14:00:00
     

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 618, wczoraj: 694
ogółem: 1 567 022

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Bartek
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka